Okna

Nasze okna zagwarantują Ci ciepło o każdej porze roku, światło, bezpieczeństwo, wygodę i energooszczędność. Sekret tkwi w przemyślanych projektach oraz najlepszych materiałach użytych przy produkcji.

OKNA

Dzięki odpowiednim oknom, do Twojego domu dotrze maksymalna ilość naturalnego i zdrowego światła słonecznego. Nie musisz się martwić, pomożemy Ci je dobrać!

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Dobrze dobrane okna to klucz. Dzięki nim zabezpieczysz dom i to zarówno przed wdzierającym się zimnem, jak i potencjalnymi włamywaczami. Pomogą w tym okna Pixel, które pod tym względem zdecydowanie się wyróżniają. To zasługa niższego i smuklejszego skrzydła, dopasowanych, prostych listew przyszybowych i wąskiego słupka połączonego z symetrycznie umieszczoną klamką. Okna Prolux to niezwykła estetyka, która doda do Twojego domu powiew świeżości, na która zdecydowanie zasługujesz!

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Przepis na więcej światła we wnętrzach domu? My odpowiadamy: okna Prolux! W tej stolarce znajdziesz autorską, oryginalną konstrukcję profilu, opartą wyłącznie na najlepszych materiałach. To nie wszystko – znacznie większa powierzchnia szybowa, która jest w stanie zapewnić więcej światła niż standardowe okna PCV. Zainteresowany? No to dodamy, że okna Prolux wyposażone są w uszczelki, które umieszczone w narożach listwy przyszybowej, pod kątem 45 stopni zapewniają również odpowiedni parametr izolacyjności termicznej.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Energooszczędność to synonim okien Winergetic Premium. To właśnie w nich umieściliśmy udoskonalony, jeszcze grubszy i bardziej skuteczny pakiet szybowy, który jest gwarancją niskich strat ciepła. Do tego, efekt całości spotęgowany przez szereg drobnych, ale poprawiających pracę okien elementów, takich jak nowoczesne uszczelnienia EDMG – lider w dziedzinie izolacyjności termicznej. Nasi konstruktorzy dorzucili także innowacyjny kształt skrzydła, który sprawia, że stolarka nie ma sobie równych na polu designu. Połączenie doskonałe.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive z całą pewnością zapewniają najlepszą ochronę domu/ Dlaczego? Dlatego, że znajdziesz w nich dodatkowe wzmocnienia termiczne w postaci uszczelnień i blokad „Space Block”, ale również nowoczesny, aż trzykomorowy pakiet szybowy. Ten uodparnia dom także na hałas dobiegający z zewnątrz, dając wszystkim domownikom maksymalny komfort i moment odpoczynku od zgiełku miasta.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept to idea, która łączy w sobie prostą formę, znajdującą swoich zwolenników na całym świecie. Minimalizm jest tutaj słowem-kluczem. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie połączenie klasyki z nowoczesnością. Stolarka ta zawiera optymalne parametry w zakresie izolacyjności termicznej. Posiadają możliwość zastosowania aluminiowych nakładek, a umieszczone w nich duże przeszklenia idealnie łączą się z drzwiami tarasowymi HST o podobnej konstrukcji. Zainteresowany? Jeśli tak, daj nam znać!

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu